fbpx
logo 2

Secret Spy świadczy szeroką gamę usług detektywistycznych od 2015r. Gwarantując pełną dyskrecje, anonimowość oraz realizacje umów na terenie całego kraju, także krajów EU. Wyróżnia nas etyka zawodowa oraz pełna lojalność wobec klienta. Każde zlecenie jest przez nas traktowane w sposób indywidualny. Stawiamy na szczerość i jasne zasady współpracy. Rozwiązania, które proponujemy, są dopasowane do indywidualnej sytuacji i potrzeb klienta.  Usługi detektywistyczne realizowane są przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, zachowaniem obowiązujących przepisów prawa. Nasz zespół tworzą licencjonowani detektywi z wieloletnim doświadczeniem w sektorze usług detektywistycznych i windykacyjnych. Naszym klientom służymy fachową pomocą, oferując wykwalifikowanych specjalistów również w dziedzinach prawa i psychologii. 

Biuro Detektywistyczne Secret Spy działa na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-116/2015 

Secret Spy świadczy także usługi ochrony osób i mienia realizowanych w formie bezpośredniej ochrony fizycznej na podstawie wydanej koncesji L-0274/15 przez Ministra Spraw Wewnętrznych. 

Detektyw Świdnica     Detektyw Wrocław         Detektyw Warszawa        Detektyw Leszno

ZDRADA - ROZWÓD

Nasze biuro detektywistyczne spełnia wszystkie wymogi formalne do prowadzenia działalności, określone w ustawie o usługach detektywistycznych, posiada wpis do rejestru działalności detektywistycznej Ministra Spraw Wewnętrznych, a nasi pracownicy posiadają licencje na wykonywanie usług detektywistycznych.

RZETELNOŚĆ I SKUTECZNOŚĆ

Posiadamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę składająca się z szeregu specjalistów. Osoby te są gwarantem kompleksowego świadczenia usług na najwyższym poziomie. Priorytetowe dla nas kwestie to szybkość i sprawność działania, rzetelność, a także wszechstronność podejmowanych kroków.

NOWOCZESNOŚĆ

Stosowane przez nas nowatorskie metody pracy, bogate zaplecze techniczne, rozbudowana sieć zawodowych kontaktów, właściwy wybór optymalnej strategii i taktyki działania czyni nas konkurencyjnymi na rynku oraz wpływa na optymalizację kosztów.